Powered by ZigaForm version 3.9.7.3

FRACTORA TEDAVİSİ

FRACTORA TEDAVİSİ

Fractora altın iğne tedavisi ile, kırışıkları azaltmak, yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve cilde daha genç bir görünüm kazandırmak için cildi tekrar yapılandıran fraksiyonel cilt gençleştirme ve yenileme tedavisidir. Fractora daha genç görünmenizi ve hissetmenizi sağlar.

Hangi Bölgeler Tedavi İçin Uygundur?

Fractora cilt yenilenmesinin gerçekleşebileceği yerlerde kullanılabilir. En yaygın kullanım alanları; alt göz kapağını, üst göz kapağı, mimik çizgileri, alın, yanaklar, ağız çevresi ve boyun. Kırışıklık, renk eşitsizliği ya da akne skarı bulunan yüz ve vücut bölgeleri uygulama için uygundur.

Altın İğne Hangi Sorunlar İçin Kullanılır? 

  • Yüzdeki ince kırışıklıklar
  • Tüm bedendeki form kaybı ve sarkmalar
  • Cilt gençleştirme
  • Sivilce, akne, yanık ve yara izi gibi sorunlar
  • Gözaltı morlukları
  • Gebelik sonrası ve kilo alma sonrası oluşan çatlaklar
  • Cilt gözeneklerini sıkıştırma
  • Akneli cilt
  • Boyun, gıdı ve dekolte bölgesi form kayıpları
  •  

Altın İğne Kaç Seans Gereklidir?

 Fractora tedavi protokolümüze bağlı olarak, seans sayısı  1-8 seans arası değişmektedir.

Altın İğne ile Sonuçlar Ne Zaman Ortaya Çıkar?

 Önemli değişiklikler anında görülebilir fakat en iyi fark tedaviden iki hafta sonra ortaya çıkar. Ciltdeki ilerlemeler üç ay kadar sürmektedir.

Fraksiyonel Enerji  Faydaları Nelerdir?

 Fractora’nın sahip olduğu fraksiyonel RF enerjisi, kırışıklıkları azaltmada bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Minimal şekilde invazivdir , cildi yenilemek ve yapılandırmak için mikro iğne matrisi kullanılarak mükemmel sonuçlar ortaya çıkarılır.

Diğer Sistemler İle Kombine Edilebilir Mi?

 Evet, Fractora farklı tedaviler ile aynı seans da kombine edilebilir , ya da bir kaç gün sonra yapılabilir. Fractora ile daha iyi sonuçla elde edebilmek ve tüm yüzde sonuç alabilmek için , ek olarak enerji tedavileri ya da enjekteler ile kombinasyon yapılabilir.

Ne Zaman Makyaj Yapılabilir?

 İyileşme dönemi çok kısa olduğu için , uygulamadan 1-2 gün sonra makyaj yapılabilir. Hastalar  da 1 hafta kadar süren ve uygulamadan birkaç gün sonra ortaya çıkan , tedavi parametrelerine bağlı olarak mikro lezyonlar ve hafif kızarıklık  meydana gelir.

Altın İğne Tedavi Sonrası Prosedürler Nelerdir?

 Hastalar tedavi bölgesini nemlendirmeli ve güneş ile direkt temastan kaçınmalıdır. Ayrıca,hastaların her gün yüksek koruma faktörlü bir güneş kremi kullanması tavsiye edilmektedir. Güneş koruması gelecekte olası cilt kanseri riskini önlenmesinin yanı sıra cilt kırışıklıklarını ve yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Soru, istek ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz !

Tel_1 : +90 370 712 01 23

 

 

Emek Mahallesi, Aykaç Apartmanı, Muradiye Cd. D:9/2, 78600 Safranbolu / Karabük

 

1 + 5 =