Powered by ZigaForm version 3.9.7.3

YAKLAŞIMIMIZ

Zayıflama ve bölgesel incelmede için bize başvuran her hastada öncelikle değerlendirmeler yapılır. Hastanın boy, kilo, kalça, bel, göğüs, kol ve bacak ölçümleri yapılıp, TANITA adlı cihaz ile de bölgesel yağlanma düzeyleri, kas kitlesi, kemik kitlesi, su düzeyleri vb segmental ölçümleri yapılır. Daha sonra hekim ve diyetisyen tarafından hastanın beslenmesi değerlendirilir ve beslenme düzenlemeleri yapılır.

Normal ve sağlıklı olan kiloda olmayan hastalara, kronik hastalıkları, beklentileri, yaşam şekli vb durumları göz önünde bulundurularak kilo kaybettirecek diyet uygulamaları başlanır. Hastaların kilo almasına sebep olacak bilinmeyen hastalıkları muayene ve tetkiklerle araştırılır. Hastaların streslerini azaltacak diyete uyumunu kolaylaştıracak akupunktur tedavisi uygulanır. Akupunktur ile diyetin oluşturduğu stres azaltılır, çabuk doyma ve geç acıkma durumu oluşturulur. Aynı zamanda kişideki yeme bozuklukları da tedaviye alınır. Hastanın kilo vermesini kolaylaştıracak tıbbi ve teknolojik uygulamalar hastaya sunulur ve hasta ile değerlendirilir.

YAKLAŞIMIMIZ

Kilosu normal olup bölgesel yağlanmadan şikayetçi hastalarımız için soğuk lipoliz, enzimatik lipoliz, ozon lipoliz, G5 masajı, pressoterapi, pasif jimnastik gibi tıbbi ve teknolojik uygulamalar değerlendirilir. Bu hastalarda da beslenme hekim ve diyetisyen tarafından takip edilir.

Hiçbir zaman beslenme düzenlemesi yapılmadan hasta kabul etmiyoruz. Uygulamalarımız ve cihazlarımız zayıflama ve bölgesel incelmede en iyi standartlarda olsalar da sadece bu uygulamalarla istediğiniz kiloya ve inceliğe kavuşmanız zordur. Bu yüzden bütün programlarımızda haftalık diyetisyen ve hekim görüşmeleri gerçekleştirilir.

Zayıflama ve bölgesel incelmede tek bir uygulama ile zayıflatma vaadinde bulunmuyoruz. Tedavilerimiz birkaç uygulamadan oluşan paketler şeklindedir ve en az 2 ay sürer. Hastalarımız yakından takip edilir ve hastaların programa uyumu istenir.

Soru, istek ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz !

Tel_1 : +90 370 712 01 23

 

 

Emek Mahallesi, Aykaç Apartmanı, Muradiye Cd. D:9/2, 78600 Safranbolu / Karabük

 

7 + 11 =